Siatkarskie zajęcia pod okiem mistrzów

 

Siatkarskie zajęcia pod okiem mistrzów. wyrDnia 10 maja 2016r. w treningu piłki siatkowej klas trzecich i czwartych udział wzięli niecodzienni goście – siatkarze pierwszoligowego APP Krispol Września. Panowie: Mateusz Jasiński i Błażej Szymeczko poprowadzili zajęcia dla grup dziewcząt a Adam Banasiak i Arkadiusz Olczyk chłopców. Pokazowy trening miał charakter promocyjny
i szkoleniowy, odbył się w ramach działań Wrzesińskiej Akademii Siatkówki wspierającej szkolenie siatkarskie dzieci i młodzieży od najmłodszych klas podstawówki aż po szkołę ponadgimnazjalną. Zajęcia zawierały zabawę biegową, ćwiczenia ogólnorozwojowe, naukę odbicia piłki sposobem oburącz górnym i dolnym, naukę zagrywki tenisowej i plasowania piłki w wyskoku, grę „Rzucanka siatkarska” oraz ćwiczenia rozciągające. Po zajęciach był czas na zadawanie pytań i zbieranie autografów. Nasi goście chętnie opowiadali    o swoich początkach siatkarskich i odpowiadali na wszystkie pytania dzieci. Zajęcia zakończyła wspólna fotografia będąca sympatyczną pamiątką tego niecodziennego spotkania.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak