,,SPOTKANIA    Z  CIEKAWYMI   LUDŹMI’’

     
         W Dzień Św. Mikołaja klasa II B powitała wyjątkowego gościa. Przyszedł do nas Pan Jarosław Juszczak lekarz weterynarii. Towarzyszył mu łagodny i odważny piesek o imieniu Hugo. Dzieci uzyskały wiele interesujących informacji na temat:
Jak przygotować psa do pierwszej wizyty u weterynarza?
Pierwsza wizyta u weterynarza  jest dla naszego pupila ogromnym  wydarzeniem, które związane jest z dużym stresem. Jak się zachować podczas takiego spotkania ,aby było ono przyjemne i kojarzyło się pozytywnie zarówno dla nas jak i naszego czworonoga. Podczas takiej wizyty weterynarz sprawdzi czy na sierści nie ma pasożytów, czy piesek rozwija się prawidłowo i czy jego zdrowiu nic nie zagraża. Zadbał również o to, aby nasz pupil polubił i zapamiętał to miejsce.                                                      

            Uczniowie z  klasy II B wraz z Panią Lidią Siwiak i Katarzyną Juszczak składają serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak ciekawych zajęć!!!                                                              

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak