Spotkanie integracyjne klasy IV a

      

 

W piątkowe popołudnie uczniowie klasy IV a spotkali się w szkole, by w ciekawy sposób wspólnie spędzić czas, lepiej się poznać i zacieśnić więzi przyjaźni i koleżeństwa. Z dużym zaangażowaniem uczestniczyli                       w półtoragodzinnych warsztatach prowadzonych przez panie z Brick 4 Kidz. Nagrodą za wysiłek była między innymi radość z wyścigów zbudowanych samodzielnie z klocków lego kangurów oraz pamiątkowe bransoletki. Dzięki wysiłkowi mam wszystkie głodomory mogły napełnić swoje brzuszki pysznymi tostami.
Następną atrakcją wieczoru była gra terenowa. Na terenie budynku, boiska szkolnego, placu zabaw                    i dziedzińca wewnętrznego ukryte zostały kartki   z elementami graficznymi, które należało odszukać i wiernie odwzorować na kartę pracy. Zwycięzcy otrzymali nagrody, wszyscy uczestnicy zabawy pamiątkowe gadżety. Ostatnim akcentem dnia był seans filmowy, w czasie którego miało miejsce pałaszowanie przyniesionych          z domu słodkości. Potem nastąpiła już tylko rewia mody piżamowej i ploteczki kocykowo-śpiworkowe.
Sobotni poranek rozpoczął się od pysznego nutelkowo-bułeczkowego śniadanka i porządkowania pomieszczeń, które zamieniły się w nasze sypialnie. Pogoda nas nie rozpieszczała, nie mogliśmy wyjść na dwór. Nie oznaczało to jednak, że dopadła nas nuda. Mamy przygotowały liczne konkursy, które zapewniły wszystkim świetną zabawę, a zwycięzcom rywalizacji nagrody.

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak