Spotkanie z Burmistrzem Gminy Miłosław

 

Dnia 17 grudnia 2019r. uczniowie klasy III b oraz I a wraz z wychowawcą: Lidią Siwiak i Eweliną Grajek odbyli „wizytę” w Urzędzie Gminy w Miłosławiu. Cel główny: przeprowadzenie wywiadu z Panem Burmistrzem Hubertem Gruszczyńskim. Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza uczniowie poznali  organizację pracy w Urzędzie Gminy.  Na  początku wizyty uczniowie przeprowadzili z Panem Burmistrzem wywiad zadając następujące pytania:

  1. Czy lubi Pan swoją pracę ?
  2. Czy praca Burmistrza jest trudna ?
  3. Czy ma Pan rodzinę i dzieci ?
  4. Czy miał Pan trudną sprawę do rozwiązania ?
  5. Ile Pan ma lat ?

Pan Burmistrz bardzo chętnie odpowiadał na dociekliwe pytania uczniów. Przyjął uczniów w sali sesyjnej, oprowadził po Urzędzie Gminy i pokazał swój gabinet w którym rozwiązuje liczne problemy mieszkańców. Opowiedział dzieciom o swojej pracy i pracy Radnych Gminy. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali ważnych informacji. Na koniec dzieci podziękowały Panu Burmistrzowi za ciekawą lekcję.
Dzięki tej wycieczce i spotkaniu z tak ważną osobą naszej Gminy, uczniowie kl. III b i kl. I a  znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat pracy Burmistrza oraz poznali miejsce gdzie zapadają ważne dla mieszkańców decyzje.

Lidia Siwiak

Ewelina Grajek

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak