Spotkanie z dietetykiem

 

Dnia 31 marca 2017r. w piątek odbyło się spotkanie uczniów klas III z panią dietetyk Natur House” Martą Karnafel w ramach projektu „Zdrowo żyć i aktywnym być”.

Podczas zajęć szczegółowo omówiona była piramida żywienia. Poruszany był problem  nadwagi wśród uczniów. Jak temu zjawisku zapobiegać ? Uczniowie dowiedzieli się jakie produkty są dla nich najbardziej szkodliwe. Pani dietetyk przedstawiła alternatywne rozwiązania co do jedzenia tłustych, niezdrowych produktów.  Zdrowe kanapki, sałatki oraz paluszki z marchewki powinny zagościć w naszym domu na co dzień. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Chętnie zgłaszały się i odpowiadały na pytania pani dietetyk.

Koordynator projektu

Ewelina Grajek

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak