Spotkanie z hodowcą psów

 

piesDnia 19.10.2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z wolontariuszką i hodowcą  berneńskich psów pasterskich, p. Roksaną Jurkiewicz oraz wolontariuszkami ze Schroniska dla Zwierząt we Wrześni. Pani Roksana przybliżyła  dzieciom wiedzę dotyczącą opieki nad zwierzętami, budowania pozytywnych  relacji, człowiek- pies, a także zasad zachowania się w obecności agresywnego psa . Odpowiedziała na wiele pytań nurtujących dzieci, związanych z karmieniem, zabawą czy tresurą  czworonożnych przyjaciół.

Naszym gościom towarzyszyły trzy pieski, które swoim wyglądem i  pozytywnym usposobieniem wywoływały uśmiech na każdej, nie tylko dziecięcej twarzy.

Uczniowie mieli możliwość pogłaskania i przytulenia pieska, a na zakończenie odbyła się sesja fotograficzna z ich udziałem.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak