Spotkanie z Panem Mirosławem Chudym

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – Jan Paweł II.

To motto wyjątkowego spotkania z niezwykłą osobą – Panem Mirosławem Chudym, które odbyło się w szkole podstawowej 11 września 2018 roku. Pan Mirosław przyjechał w towarzystwie gości i podzielił się swoją historią życia, pasjami i osiągnięciami sportowymi oraz tragedią, która wydarzyła się w jego młodości. Był on sportowcem kadry narodowej w Sportach Obronnych (1976-1991) oraz członkiem Kadry Narodowej Szermierzy na wózkach (2003-2010). Na spotkaniu opowiadał o sobie. Zapoznał uczniów ze sztuką walki oraz sędziował indywidualne pokazy z udziałem uczniów i nauczycieli. Serdeczne podziękowanie Panu Mirosławowi składają organizatorki spotkania: Panie Honorata Knast i Małgorzata Mikołajczak. Z uwagi na to, że spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, Pan Mirosław postanowił jeszcze raz przybyć do szkoły podstawowej
w Miłosławiu, by tym razem spotkać się z uczniami klas VII i VIII.

 

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak