Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim

 

Spotkanie z pisarzem wyr1 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Miłosławiu w ramach obchodów Dni Języka Ojczystego odbyło się spotkanie z autorem powieści podróżniczych Łukaszem Wierzbickim. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV –VI.

Pisarz bardzo ciekawie prezentował swoje najbardziej znane powieści dla dzieci – „Afryka Kazika” oraz „Dziadek i niedźwiadek”. Barwnie opowiadał, pokazywał dzieciom zdjęcia oraz filmy. Spotkaniu towarzyszyły zaskakujące efekty dźwiękowe oraz wiele rekwizytów. Podczas prezentacji pan Wierzbicki potrafił zainteresować dzieci, odgrywając scenki urozmaicające spotkanie autorskie.

Spotkanie z pisarzem wzbudziło wiele emocji i zostało docenione gromkimi brawami. Uczniowie oraz zainteresowani nauczyciele mogli zakupić wybraną książkę opatrzoną dedykacją i autografem.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak