Spotkanie z polskimi olimpijczykami

 

10.10.2018r.  10 osobowa delegacja uczniów naszej szkoły  ( z klas III gimnazjalnych  oraz klas 8 Szkoły Podstawowej) brała udział w spotkaniu z polskimi lekkoatletami, olimpijczykami. Znakomici sportowcy zagościli  we wrzesińskim LO. Wśród nich byli m.in. Tomasz Szymkowiak wielokrotny Mistrz Polski w biegu na 3000 km z przeszkodami, Szymon Ziółkowski mistrz olimpijski w rzucie młotem, Sofia Ennaoui wicemistrzyni Europy w biegu na 1500 m oraz Marcin Urbaś halowy mistrz Europy w biegu na 200m,  Zajęcia podzielone były na dwa bloki tematyczne: konferencję oraz trening z mistrzami.
Nasi uczniowie mieli zaszczyt trenować z Marcinem Lewandowskim wielokrotnym medalistą Europy, Świata oraz Igrzysk Olimpijskich w biegu na 800 m i 1500 m oraz Tomkiem Szymkowiakiem. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia sportowe. Na koniec  nasi uczniowie mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć.

 

No Images found.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak