Spotkanie z polskimi olimpijczykami

10.10.2018r.  10 osobowa delegacja uczniów naszej szkoły  ( z klas III gimnazjalnych  oraz klas 8 Szkoły Podstawowej) brała udział w spotkaniu z polskimi lekkoatletami, olimpijczykami. Znakomici sportowcy zagościli  we wrzesińskim LO. Wśród nich byli m.in. Tomasz Szymkowiak wielokrotny Mistrz Polski w biegu na 3000 km z przeszkodami, Szymon Ziółkowski mistrz olimpijski w rzucie młotem, Sofia Ennaoui wicemistrzyni Europy w biegu na 1500 m oraz Marcin Urbaś halowy mistrz Europy w biegu na 200m,  Zajęcia podzielone były na dwa bloki tematyczne: konferencję oraz trening z mistrzami.
Nasi uczniowie mieli zaszczyt trenować z Marcinem Lewandowskim wielokrotnym medalistą Europy, Świata oraz Igrzysk Olimpijskich w biegu na 800 m i 1500 m oraz Tomkiem Szymkowiakiem. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia sportowe. Na koniec  nasi uczniowie mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak