Świąteczna zbiórka żywności

Dnia 5 i 6 kwietnia 2019 r. na terenie Miłosławia, przeprowadzona została w sklepach świąteczna zbiórka z udziałem dzieci i młodzieży szkoły podstawowej. Zbiórka miała na celu zapewnienie spokojnych i dostatnich świąt, ludziom żyjącym w ubóstwie, na terenie Gminy Miłosław oraz sprawienie, aby te święta były dla nich choć w części okresem radości, szczęścia i pokoju.

            W zbiórkę zaangażowało się 32 uczniów klas 4-6 oraz 24 uczniów klas 7 i 8 z oddziałami gimnazjalnymi. Uczestnictwo wolontariuszy było ogromne, a chęć niesienia pomocy potrzebującym jeszcze większa. Wolontariatem uczniów klas 4-6 zajęła się p. Małgorzata Mikołajczak we współpracy z p. Iwoną Wiktorowską oraz p. Eweliną Grajek które pełniły opiekę nad uczniami, w drugim dniu zbiórki.

            Młodzież zapisywała się do pracy w charakterze wolontariuszy u p. Ewy Jarząb i p. Honoraty Knast. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, biorącym udział w zbiórce, darczyńcom za wielkie serce i hojność, właścicielom sklepów, którzy po raz kolejny byli przychylnie nastawieni do akcji oraz OPS.

                                                                        Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak