Świąteczna Zbiórka Żywności

 

zbiorka-zywnaosci-2016

Ośrodek Pomocy Społecznej w współpracy ze Szkołą Podstawową w Miłosławiu pod patronatem Wielkopolskiego Banku Żywności, w dniach od 25.11.2016 r. do 27.11.2016 r. zorganizuje Świąteczną Zbiórkę Żywności.

24 uczniów – wolontariuszy pod opieką nauczycielek Małgorzaty Mikołajczak oraz Iwony Wiktorowskiej,
w 4 wytypowanych sklepach w Miłosławiu, będzie zbierało żywność, która zostanie przeznaczona na paczki świąteczne dla wybranych rodzin z Gminy Miłosław.

Dzięki zaangażowaniu uczniów rozdających ulotki i zachęcających do uczestnictwa w akcji, a co najważniejsze, dzięki hojności mieszkańców, z pewnością uda się już po raz kolejny, zebrać żywność w okresie przedświątecznym. Uczniowie w tej akcji, będą uczestniczyć już po raz dwudziesty. Do udziału  w zbiórkach żywności, w ciągu kilku lat, udało się zaangażować aż 600 uczniów szkoły podstawowej.

 

                                                               Małgorzata Mikołajczak

zbiorka-zywnosci-2016-2

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak