Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

 
 
23 kwietnia w niedzielę obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji     w naszej szkole zorganizowaliśmy dwa konkursy biblioteczne. Pierwszy z nich na okładkę ulubionej książki, której bohaterem jest pies –  „Psy, psiaki i psinki” wygrała uczennica klasy IV c – Julia Szubert, wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Tomaszewska z kl. IV b oraz Cyprian Górecki      z kl. IV c. Łącznie wpłynęło 11 prac. Najciekawsze można obejrzeć w holu szkoły w Bugaju. Organizatorką konkursu dla uczniów klas IV- VI była pani Małgorzata Przybylska.

Z kolei konkurs na najciekawszy mem o bibliotece zorganizowała pani Ewa Jarząb. Tutaj troje uczniów za najbardziej pomysłowe prace otrzymało wyróżnienia: Mikołaj Marciniak z kl. V c, Antoni Jarząb z kl. V b oraz Julia Pietryga z kl. IV a. Zapraszamy również do obejrzenia prac.

Gratulujemy!

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak