Święto Niepodległości 11 listopada


W dniu 10.11.2022 r. na 3 i 4 godzinie lekcyjnej odbyły się uroczyste apele poświęcone Narodowemu Świętu Niepodległości. Myślą przewodnią było zdanie: „Niepodległość nie jest wcale oczywista…” Wręczone zostały również nagrody w szkolnych konkursach. Dziękujemy uczniom klas szóstych, którzy pod kierunkiem wychowawców p. M. Stefaniak, p. A. Kosmali i p. Mi Zimnego przygotowali wyjątkowy program artystyczny. Dziękujemy M. Januchowskiej z klasy IVb za występ oraz V. Howelhaus z klasy 7a za dołączenie do chóru. Dziękujemy paniom: M. Stefaniak i A. Kosmali za piękne dekoracje. Dziękujemy p. R. Wiśniewskiemu za przygotowanie nagłośnienia. Dziękujemy organizatorkom szkolnych konkursów – paniom: M. Stefaniak, M. Przybylskiej, A. Winowicz, A. Kosmali i M. Szymańskiej.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak