Szkolny Konkurs Czytelniczy ,,Lubię czytać’’…

 

Dnia 24 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole, zorganizowany przez
p. K. Bylińską i p. G. Słomczyńską  konkurs czytelniczy dla uczniów klas II i III ,,Lubię czytać’’. Wzięło w nim udział 31 uczniów.

Uczestnicy konkursu przygotowywali się już od stycznia. Każdy z nich otrzymał przed feriami  listę z zestawem książek do przeczytania. Znalazło się na niej 10 tytułów.  Zostały one wybrane z zestawu lektur  dla klas I- III.

Podczas konkursu uczniowie  wykonywali pisemnie 12 zadań opracowanych przez organizatorki. Sprawdzały one znajomość przeczytanych książek.

Najwięcej punktów zdobyła Wiktoria Strzelczyk z klasy III e ( 21,5 na 24 punkty możliwe do zdobycia ). Ona też zajęła I miejsce. Niestety w tym roku nie przyznano II i III miejsca ze względu na zbyt małą liczbę punktów zdobytą przez pozostałych uczestników. Postanowiono wyróżnić dwóch uczniów: Krystiana Walkowiaka
z klasy III e i Mateusza Błaszaka z klasy III d.

 

 

                                                                                        Zwycięzcom gratulujemy!

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak