Szkolny Konkurs Czytelniczy ,,Lubię czytać’’…

 

Dnia 23 maja 2019 r. odbył się w naszej szkole, zorganizowany przez p. K. Bylińską i p. G. Słomczyńską  konkurs czytelniczy dla uczniów klas II i III, ,,Lubię czytać’’. Wzięło w nim udział 19 uczniów.

           Uczestnicy konkursu przygotowywali się już od stycznia. Każdy z nich otrzymał listę z zestawem książek do przeczytania. Znalazło się na niej 11 tytułów.  Zostały one wybrane z zestawu lektur  dla klas I- III.

           Podczas konkursu uczniowie  wykonywali pisemnie 11 zadań opracowanych przez organizatorki. Sprawdzały one znajomość przeczytanych książek.

          Najwięcej punktów zdobyła Anna Szternel z klasy II c ( 20 na 20 punktów możliwych do zdobycia ). Ona też zajęła I miejsce.  W tym roku nie przyznano II i III miejsca ze względu na zbyt małą liczbę punktów zdobytą przez pozostałych uczestników. Postanowiono wyróżnić uczennicę Aleksandrę Jacoszek  z klasy   II a.

 

 

                                                                                        Zwycięzcom gratulujemy!

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak