Szkolny projekt czytelniczy „Spotkania z niezwykłymi bohaterami”

Szkolny projekt czytelniczy „Spotkania z niezwykłymi bohaterami”, którego autorką była p. dyrektor          J. Trawińska, przeznaczony był dla uczniów kl. I-III. Przez 3 tygodnie uczniowie wykonywali zadania związane z czytelnictwem. Podsumowując, najlepiej spisały się kl. II a i III c. Jednym z zadań było wykonanie pracy plastycznej „Mój ulubiony bohater z książki”. Do konkursu napłynęły 34 prace. Jury przyznało następujące
miejsca:
I miejsce
Jakub Kubiak kl. III a
II miejsce
Emilia Stężycka kl. III c
III miejsce
Gabriela Gdowik kl. II a
Olena Grzesińska kl. II c
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak