Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt klas 4

 

W piątek 16 listopada 2018r w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Miłosławiu p. Agnieszka Dobra zorganizowała Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt klas czwartych. 22 siatkarki z Miłosławia i 13 z SP nr.6 we Wrześni rywalizowały na ośmiu boiskach.Turniej rozegrano w trzech rundach : eliminacje, grupy
i finały grupy i finały. W zwycięskiej czwórce były 3 miłosławianki i pierwsze miejsce przypadło dziewczynie z Wrześni. Turniej singielek sędziowało 20 dziewcząt z kl. 3 oddziałów gimnazjalnych, kl. 8,7 i 6 SP. Wszystkie siatkarki otrzymały pamiątkowe medale , dyplomy i nagrody.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak