Uroczystość wręczenia listów pochwalnych

11 lutego 2020r. odbyła się już po raz ósmy w naszej szkole uroczystość, podczas której rodzicom najlepszych uczniów zostały wręczone listy gratulacyjne. Ogromnie się cieszymy, że nagrodzonych jest tak dużo. Żywimy nadzieję, że pozostali uczniowie, którym  niewiele zabrakło do średniej 4,75, bardziej postarają się, by na koniec roku szkolnego otrzymać wyróżnienie. Zarówno dyrektor Paweł Skrzypczak, jak i burmistrz Hubert Gruszczyński pogratulowali rodzicom  oraz gronu pedagogicznemu za przyczynienie się do wysokich wyników w nauce naszych uczniów. Szkolną galę uświetniły występy młodych artystów, a po uroczystości rodzice zostali zaproszeni na wspólną kawę i ciasto do stołówki szkolnej.

M. Przybylska

« 2 z 2 »