Uwaga konkurs

 

 

“CZTERY PORY ROKU Z OZE” – KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

Zachęcam uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w Konkursie, pt. “CZTERY PORY ROKU Z OZE”. Tematem Konkursu jest promowanie odnawialnych źródeł energii i jej oszczędzanie w ciągu całego roku. Przedstawienie wykorzystywanych instalacji odnawialnych źródeł energii na tle scenerii wiosny, lata, jesieni i zimy ma na celu pokazanie, iż źródła te zaopatrują nas w energię przez cały czas, korzystnie wpływając na bilans emisji gazów cieplarnianych, jakie towarzyszą produkcji energii na świecie. Organizatorem Konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej jako plakatu w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej. Praca powinna być na odwrocie czytelnie opisana imieniem i nazwiskiem uczestnika Konkursu oraz nazwą szkoły.

Uczniowie klas IV proszeni są o przesyłanie zdjęcia wykonanej pracy konkursowej nauczycielce przyrody, Pani Grażynie Słomczyńskiej. Natomiast uczniowie klas V i VI przesyłają zdjęcia pracy Pani Małgorzacie Mikołajczak, która jest koordynatorem etapu szkolnego Konkursu.

Wszystkie prace należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w terminie do 20 marca 2021 r. Dla każdego
z uczestników będzie czekała miła niespodzianka.

Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak