VI Szkolny Turniej Warcabowy

 

Dnia 10 czerwca 2019 w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu odbył się VI Szkolny Turniej Gry w Warcaby. W tym wydarzeniu wzięło udział 26 uczniów z klas IV- VI.  Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy.  Uczniowie rozpoczęli grę o 8:00. Zostali dobrani w pary za pośrednictwem losowania, z których każda para miała swoją plansze, specjalnie wykonaną na potrzeby konkursu. Rozgrywki trwały do 10:00. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, cierpliwością oraz zaangażowaniem nie tylko w swoje zwycięstwo ale również w grę swoich rówieśników.

WYNIKI  TURNIEJU WARCABOWEGO:

I miejsce:

Julia Tomczak kl. VI c

II miejsce:

Tomasz Winowicz kl. V a

III miejsce:

Krzysztof Gorzelany kl. V d

Zwycięzcy Turnieju otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego oraz zakończenia roku szkolnego dnia: 19.06.2019 r.

Organizatorzy: mgr Marta Pietek mgr Ewelina Grajek

 

« 1 z 2 »

Szanowni Państwo!

W związku z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami Gmina Miłosław zawarła umowy ze stomatologami o objęcie naszych uczniów świadczeniami ogólnostomatologicznymi i profilaktycznymi. Polegają one na przeglądzie dentystycznym wszystkich dzieci oraz w konsekwencji na ewentualnym leczeniu:

Objęcie ucznia opieką będzie realizowane za zgodą rodziców/opiekunów prawnych dlatego otrzymacie Państwo do wypełnienia oświadczenia zgody wraz z wyborem lekarza stomatologa spośród tych, z którymi gmina podpisała porozumienie. Są to pani dr Joanna Białek-Skowrońska –  gabinet we Wrześni ul. Sinkiewicza 12 i pani dr Dorota Jędrzejewska – gabinet w Miłosławiu ul. 11 Listopada 5. Wybór lekarza należy do Państwa.

Harmonogram korzystania z gabinetu stomatologicznego ustalą lekarze w porozumieniu z dyrektorem i zostanie on Państwu przedstawiony przez szkołę. Zadaniem rodziców/prawnych opiekunów, którzy wyrażą zgodę na leczenie będzie odbycie wizyty z dzieckiem zarówno w celu pierwszego przeglądu jak i kolejnych ewentualnych wizyt. Dojazd we własnym zakresie.

 

Prosimy o zwrot wypełnionych oświadczeń zgody do poniedziałku 18 listopada 2019, także jeśli nie wyrażają Państwo zgody.