VI Szkolny Turniej Warcabowy

 

Dnia 10 czerwca 2019 w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu odbył się VI Szkolny Turniej Gry w Warcaby. W tym wydarzeniu wzięło udział 26 uczniów z klas IV- VI.  Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy.  Uczniowie rozpoczęli grę o 8:00. Zostali dobrani w pary za pośrednictwem losowania, z których każda para miała swoją plansze, specjalnie wykonaną na potrzeby konkursu. Rozgrywki trwały do 10:00. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, cierpliwością oraz zaangażowaniem nie tylko w swoje zwycięstwo ale również w grę swoich rówieśników.

WYNIKI  TURNIEJU WARCABOWEGO:

I miejsce:

Julia Tomczak kl. VI c

II miejsce:

Tomasz Winowicz kl. V a

III miejsce:

Krzysztof Gorzelany kl. V d

Zwycięzcy Turnieju otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego oraz zakończenia roku szkolnego dnia: 19.06.2019 r.

Organizatorzy: mgr Marta Pietek mgr Ewelina Grajek

 

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak