VII Towarzyski Turniej Mini Siatkówki Trójek i Czwórek Dziewcząt we Wrześni

 

siatkowkaDwa zespoły dziewcząt reprezentowały naszą szkołę podczas turnieju rozgrywanego w sobotę 22 października 2016 roku w Hali WOSR we Wrześni. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach – „czwórek” (rocznik 2004)
i „trójek” (rocznik 2005). Nasze zespoły brały udział w kat. „trójek”.

Rywalizacja toczyła się  pomiędzy 20 zespołami z takich miejscowości jak: Września, Kalisz, Gostyń, Opole, Środa Wielkopolska, Śrem, Nekla, Kwilcz, Konstantynów Łódzki, Kostrzyn Wielkopolski, Miłosław.

Każdy zespół podczas turnieju rozegrał osiem meczy trwających po osiem minut. Pierwszym etapem była runda eliminacyjna rozgrywana w czterech grupach po pięć zespołów. Zdobyte punkty podczas pierwszej rundy decydowały, o które miejsca zespół powalczy w rundzie II – finałowej.

 

 

Zespół Miłosław I w składzie: Zespół Miłosław II w składzie:
Martyna Goździak

Marika Kuleta

Oliwia Różalska

Zosia Winowicz

Wiktoria Jędraszak

Zuzanna Kliszkowiak

Alicja Kurasiak

Aleksandra Ogrodowczyk

zajął IV miejsce zajął X miejsce

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Konstantynów Łódzki

2. Opole I

3. Środa Wielkopolska II

4. Miłosław I

5. Nekla

10. Miłosław I

 

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak