WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Graj z nami dla WOŚP

Jak co roku nasza szkoła wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym tygodniu uczniowie klas 1-3 mieli okazję włączyć się w zbiórkę pieniędzy, a przy okazji wziąć udział w zabawie fantowej. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe serduszko i mały upominek. Włączamy się również w akcję „Dzieci pomagają na sportowo”. Każde 10 punktów, które dziecko zdobędzie na platformie z filmami z ćwiczeniami zamienione zostanie na 1 zł, która trafi na konto WOŚP. Uczniowie mogą się już rejestrować na stronie www.pho3nix-kids.com.

W niedzielę 31 stycznia 2021 na całym świecie, w Miłosławiu również, głośno zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Pieniądze zebrane w 29. Finale WOŚP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku są wolontariuszami i w niedzielę będą przemierzać ulice naszego miasta z puszką i serduszkami.
Zapraszamy wszystkich do wsparcia fundacji WOŚP

Agnieszka Winowicz
Małgorzata Antczak – Górecka
Ewa Jarząb
Agnieszka Dobra

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak