Wielkanocna Świąteczna Zbiórka Żywności


Dnia 1 i 2 kwietnia 2022 roku uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności, której celem jest zapewnienie spokojnych i dostatnich świąt, mieszkańcom żyjącym w ubóstwie na terenie naszej gminy i sprawienie, aby te święta były dla nich, chociaż w części okresem radości i szczęścia.

Po dwuletniej przerwie związanej z pandemią, aż 66 wolontariuszy z klas V-VIII zbierało żywność w 11 sklepach, na terenie Miłosławia. Akcję zorganizowano w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miłosławiu, a jej koordynatorką i opiekunką była p. Małgorzata Mikołajczak.

W akcję włączyła się również p. Ewelina Grajek, która pomogła w sprawowaniu opieki nad uczniami w dniu 2 kwietnia.

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim wolontariuszom  za czynny udział w akcji oraz właścicielom sklepów, za umożliwienie jej przeprowadzenia, a nadto p. Ewelinie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zbiórki żywności.

Małgorzata Mikołajczak

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak