„Wigilijna opowieść”

19 grudnia 2019r. klasy VI b i c wraz z opiekunkami paniami K. Pedrycz i M. Przybylską wybrały się do Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie na przedstawienie pt. „Wigilijna opowieść”.  Przed spektaklem uczniowie zwiedzili katedrę gnieźnieńską oraz spacerem udali się na rynek miasta, gdzie mogli porobić sobie zdjęcia przy świątecznych dekoracjach. Po posiłku  w McDonaldzie kolejnym punktem wyjazdu był spektakl w teatrze.

Przedstawienie sprawiło duże wrażenie na widzach dzięki efektom specjalnym, dekoracjom, muzyce, kostiumom. Świetna gra aktorska została nagrodzona gromkimi brawami.

Jako szkoła chcemy, by uczniowie mogli korzystać z różnego rodzaju rozrywki, jakimi są wyjazdy do kina, teatru czy na wystawy w muzeach.

M. Przybylska