Wiosna, ach to Ty!

Serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców powiatu wrzesińskiego do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez „Wiadomości Wrzesińskie”.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną, samodzielnie wykonaną pracę dowolną techniką płaską (kredki, farby, pastele, wycinanki itp.) w formacie A4 lub A3. Podpisaną na odwrocie pracę (imię i nazwisko, wiek i miejscowość, z której pochodzi uczestnik oraz dane kontaktowe opiekuna) można wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby „Wiadomości Wrzesińskich” ul. Harcerska 19 we Wrześni.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 marca. Najlepsze prace jury konkursu nagrodzi atrakcyjnymi upominkami. Wyniki konkursu oraz zwycięskie prace przedstawimy na łamach tygodnika „Wiadomości Wrzesińskie” 26 marca, w dodatku tematycznym pt. „Wiosna w Polu i Ogrodzie” oraz na portalu Wrzesnia.info.pl.

Regulamin do konkursu:

https://wrzesnia.info.pl/pl/14_kultura/721_oswiata/14207_konkurs-wiosna-ach-to-ty-zapraszamy-najmlodszych.html

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak