Wrześniowe przygody w świetlicy

 

Co robimy w świetlicy szkolnej?

Uczniowie naszej świetlicy mogą miło spędzić czas oczekując na przyjście rodziców. Staramy się, aby w świetlicy każde dziecko czuło się dobrze i z przyjemnością do nas wracało! W naszej grupie uczymy się wzajemnej pomocy, serdeczności, szacunku oraz tolerancji. 

W świetlicy odbywają się ciekawe zajęcia, które rozwijają zainteresowania uczniów, są to m.in. zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, ruchowe. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. 

Jeszcze niedawno żegnaliśmy wakacje, a tu już październik pojawił się na horyzoncie. 

Poniżej przedstawiamy nasze wrześniowe przygody. Zachęcamy do obejrzenia filmiku: 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak