Wybitni Sportowcy Gminy Miłosław

 

W dniu 09.10.2018r. Burmistrz Miłosławia Pan Zbigniew Skikiewicz uhonorował sportowców z naszej gminy
i miasta za wybitne wyniki sportowe. Wśród nagrodzonych zawodników znaleźli się Laura Zgolińska, Bartosz Kowalski, Karina Szymaniak, Filip Grzybowski i Tobiasz Rychlik. Byli to przedstawiciele siatkówki, lekkoatletyki oraz sportów walki. Sportowcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi  paterami. Cała uroczystość  odbyła  się w Hotelu Boss w Miłosławiu.
Wszyscy sportowcy oprócz Bartosza Kowalskiego to tegoroczni absolwenci oraz obecni uczniowie  Szkoły Podstawowej  w Miłosławiu. Wśród zaproszonych gości  byli oczywiście rodzice sportowców. Rozpoczęcie tej sportowej ceremonii wręczania pater poprzedziło wystąpienie Pana Burmistrza Zbigniewa Skikiewicza oraz Pani Wicedyrektor  Szkoły Podstawowej Grażyny Słomczyńskiej.
Kolejną atrakcją jaką zafundował  gościom Pan Burmistrz był przepyszny tort z zimnymi ogniami. Na koniec Pan Burmistrz otrzymał w podziękowaniu gromkie brawa. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to bardzo dobry pomysł nagradzania najlepszych sportowców i warto takie wydarzenia kontynuować.

Osiągnięcia sportowców:
Laura Zgolińska – brązowy medal MŚ w kickboxingu w formule full – contact, w kategorii juniorów +60 kg.
Filip Grzybowski – 5 miejsce w Pucharze Europy w Taekwondo ITF w walkach sportowych.
Tobiasz Rychlik – 1 miejsce w Pucharze Polski w kickboxingu w walkach sportowych.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak