Wybory przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

 

W połowie września trzy kandydatki Blanka Fret, Zuzanna Kliszkowiak i Zofia Bednarek przygotowały plakaty, na których zaprezentowały plany wyborcze. Przez tydzień każdy uczeń mógł zapoznać się z pomysłami dziewczyn.

We wtorek,  24 września odbyły się wybory Przewodniczącego SU. Komisja wyborcza w składzie: Kamil Karakulski, Maksymilian Przysiuda, Marcin Tomaszewski oraz panie Marta Szymańska oraz Angelika Januchowska czuwały nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Wszyscy uczniowie chętnie wzięli udział w głosowaniu.

Po zakończonym głosowaniu komisja wyborcza podliczyła głosy.

Nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego

na rok szkolny 2019 / 2020

została Blanka Fret.

Serdecznie gratulujemy!

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak