Wycieczka do Wrocławia

2 czerwca 2023 r. uczniowie klas IV c oraz V a wzięli udział w szkolnej wycieczce do Wrocławia. Organizatorkami wyjazdu były panie: A. Przybył, M. Przybylska. Pierwszym punktem programu było obejrzenie Hali Stulecia, koncert tańczących fontann,  a następnym wizyta w ZOO, a w szczególności w Afrykarium. Rejs stateczkiem na Ostrów Tumski był dobrą chwilą na odpoczynek. Tam spotkaliśmy się z panią przewodnik, by obejrzeć kilka ciekawych miejsc Wrocławia. Po drodze niemałą frajdę sprawiały uczniom napotkane krasnoludki, których w mieście jest już około 1000. Z ochotą zjedliśmy posiłek w McDonald’s, po którym był czas wolny na obejście rynku, obejrzenie i kupienie pamiątek na Jarmarku Świętojańskim. Wycieczka była udana, humory i pogoda dopisały.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak