Wycieczka do zakładu „Sklejki” w Orzechowie

Dnia 11 grudnia 2018 r. uczniowie klasy VII A pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Mikołajczak oraz pani Honoraty Knast udali się na wycieczkę do zakładu „Sklejki” w Orzechowie. Celem wyjazdu było zwiedzenie zakładu pracy, zapoznanie się z nowoczesnymi technologami obróbki drewna oraz parkiem maszyn.

Prezes firmy pan Adam Jasinski przedstawił uczniom plany rozwoju i rozbudowy zakładu. Zaprezentował możliwość naboru absolwentów szkoły podstawowej do klas profilowanych o specjalności technologia i obróbka drewna. Uczniowie zwiedzili zakład, byli w hali produkcyjnej, magazynach i budynku biurowca. Młodzież z zainteresowaniem słuchała informacji przekazywanych przez pracowników zakładu.

Małgorzata Mikołajczak

No Images found.