Wycieczka klasy Vc i VIa

29 września, w piątek, uczniowie klasy Vc oraz VIa wraz z opiekunami: p. A. Przybył, p. M. Przybylską i p. M. Grzelakiem udali się do kina „Trójka”, świętując Dzień Chłopca. Uczniowie obejrzeli film w reżyserii Magdaleny Nieć pt. „O psie, który jeździł koleją”.
„Ponadczasowy, międzypokoleniowy, z happy endem i uroczym owczarkiem szwajcarskim w roli głównej. Obraz gwarantujący pełną rozmachu rozrywkę i niezapomniane emocje, przekładające się na wielką lekcję przyjaźni, empatii.” – Tak możemy przeczytać w recenzji filmu i z pewnością możemy się z nią zgodzić.
Piękny, wzruszający, ale i zabawny film! To adaptacja książki Romana Pisarskiego, ale zupełnie inna niż pierwowzór. Uczniowie ze śmiechem reagowali na zabawne sceny, ale też ocierali łzy w pełnych emocji momentach filmu. Na pewno polecamy wszystkim z całego serca tę piękną historię o przyjaźni!
 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak