ZADUSZKI POETYCKIE 2021

29 października w naszym kościele parafialnym odbyły się szkolno-parafialne Zaduszki poetyckie. Tytułem tego spotkania była jakże krótka a zarazem wymowna fraza: ,,Nie bądź pewny, że masz czas… „
Podczas tego wieczoru mogliśmy wysłuchać recytacji pięknych i skłaniających do refleksji wierszy w wykonaniu uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu. Scenariusz oraz recytacje opracowała Pani dyrektor Justyna Trawińska, natomiast nad oprawą muzyczną i oświetleniem czuwał ks. Jacek Bryś, Pan Marcin Grzelak i Pan Tomasz Rychlik.
Zdanie, które powtarzane było wielokrotnie tego wieczoru tj. „Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna” miało nam dać do myślenia i pokazać, że nic nie jest pewne w życiu.

« 1 z 2 »