„Zbieramto w szkole” – Podsumowanie zbiórki w roku szkolnym 2020/21

 

15 maja 2021 r. Nasza szkoła przystąpiła do największego projektu ekologiczno-charytatywnego w Polsce, pt. „Zbieramto w szkole”. Jego celem było gromadzenie zużytych telefonów, tabletów, baterii i drobnych monet, dzięki czemu można było nieść pomoc podopiecznym misjonarzy – księży Sercanów. Ta szlachetna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, za co z serca dziękuję. Poniżej zamieszczam zdjęcia z rankingu, które zajęła Nasza placówka edukacyjna w czerwcu. Pragnę nadmienić, iż już od września kontynuujmy projekt i będziemy zbierać również srebrny złom, klocki LEGO oraz znaczki pocztowe.

 

                                                                                                                                       Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak