Złoto i srebro z Mistrzostw Powiatu

 

26 września 2019 roku reprezentacja naszej szkoły (40 osób) uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Wrzesińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbywały się na terenie łąki nieopodal stadionu Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Biegi rozgrywane były w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży w kat. dziewcząt i chłopców.

Zespół dziewcząt w Igrzyskach Dzieci czyli z roczników 2007-2009 zajął IX miejsce w powiecie a jego skład to:

Grzechowiak Maja, Kaczmarek Natalia, Mazurkiewicz Michalina, Olichwer Patrycja, Pawlaczyk Zofia, Pawlak Nadia, Ratajczak Aleksandra, Środoń Lena, Tomczak Natalia, Warczygłowa Klaudia.

Chłopcy w tej kategorii wiekowej wywalczyli II miejsce w składzie:

Cieśliński Wiktor, Jankowiak Krystian, Klechamer Jeremi, Kliszkowiak Marcel, Matan Bartosz, Matysiak Tomasz, Mielcarek Patryk, Popis Oskar, Trybuła Michał, Wojciechowski Robert.

W Igrzyskach Młodzieży (2005-2006) zespół dziewcząt zajął V miejsce w składzie:

Kliszkowiak Zuzanna, Kaszuba Oliwia, Sobkowiak Weronika, Kubaj Justyna, Winowicz Zofia, Jędraszak Wiktoria, Przydryga Julia, Fret Blanka, Sowińska Sandra, Melewska Aleksandra.

Chłopcy natomiast w tej kategorii zdobyli tytuł Mistrza Powiatu i awans do zawodów wojewódzkich. Skład zespołu:

Karakulski Kamil, Kraska Krystian, Markiewicz Mateusz, Narożny Mateusz, Nowaczyk Mateusz, Owczarzak Aleksy, Pawlak Mateusz, Przybyłowicz Mateusz, Stróżyk Mateusz, Tomaszewski Marcin, Woźniak Jakub, Zabiszak Kacper.

Mirosław Zimny

Szanowni Państwo!

W związku z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami Gmina Miłosław zawarła umowy ze stomatologami o objęcie naszych uczniów świadczeniami ogólnostomatologicznymi i profilaktycznymi. Polegają one na przeglądzie dentystycznym wszystkich dzieci oraz w konsekwencji na ewentualnym leczeniu:

Objęcie ucznia opieką będzie realizowane za zgodą rodziców/opiekunów prawnych dlatego otrzymacie Państwo do wypełnienia oświadczenia zgody wraz z wyborem lekarza stomatologa spośród tych, z którymi gmina podpisała porozumienie. Są to pani dr Joanna Białek-Skowrońska –  gabinet we Wrześni ul. Sinkiewicza 12 i pani dr Dorota Jędrzejewska – gabinet w Miłosławiu ul. 11 Listopada 5. Wybór lekarza należy do Państwa.

Harmonogram korzystania z gabinetu stomatologicznego ustalą lekarze w porozumieniu z dyrektorem i zostanie on Państwu przedstawiony przez szkołę. Zadaniem rodziców/prawnych opiekunów, którzy wyrażą zgodę na leczenie będzie odbycie wizyty z dzieckiem zarówno w celu pierwszego przeglądu jak i kolejnych ewentualnych wizyt. Dojazd we własnym zakresie.

 

Prosimy o zwrot wypełnionych oświadczeń zgody do poniedziałku 18 listopada 2019, także jeśli nie wyrażają Państwo zgody.