Szkoła Małego Inżyniera

Przed nami IV edycja Szkoły Małego Inżyniera!
Do projektu zgłosiło się aż 100 szkół, w tym Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów w Miłosławiu.
Organizatorzy projektu wybiorą tylko 10 placówek, na które czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
Szkoły, które w trakcie internetowego głosowania zdobędą najwięcej głosów zostaną wyposażone w zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 o wartości 6000 złotych.
Ponadto w zwycięskich szkołach odbędzie się całodniowy Festiwal Technologiczny, a uczniowie będą mogli uczestniczyć w regularnych zajęciach z robotyki.
Bardzo prosimy  o wsparcie! Głosować można drogą internetową, korzystając z poniższego linka:

Akcja trwa od 25.11.2019 r. do 06.12.2019 r., przy czym każdego dnia można oddać nowy głos.

Oddanie głosu zajmuje zaledwie kilka sekund, a dla uczniów naszej szkoły jest to szansa na rozwijanie swoich pasji i zdobycie umiejętności, które mogą im się przydać w przyszłości.

Jagoda Jaskuła