Bal Karnawałowy

 

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby.

W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do  KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, kotki, biedronki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana czy żołnierzy – komandosów i  wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. 

Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami.  Do domu dzieci wracały z balonami, we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak