Międzynarodowy Dzień Teatru


Dnia 27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru uczniowie kółka teatralnego wystawili przedstawienie pt. Smerfy. Widowisko było skierowane do uczniów klas I-V oraz przedszkolaków z Przedszkola Koszałek – Opałek w Miłosławiu.  Aktorzy przenieśli dzieci w świat niebieskich bohaterów oraz ich wrogów – Gargamela, kota Klakiera i czarownicy Hogaty. 

Uczniowie mogli podziwiać świetną scenografię, kostiumy, ale przede wszystkim talent młodych aktorów, którzy doskonale odegrali swoje role.

Wszystko to tworzyło niesamowity klimat przedstawienia, które zakończyło się morałem, że należy żyć w zgodzie z innymi bo dobrym być się opłaca, gdyż dobro zawsze powraca.”

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak