KONKURS WIEDZY O MIŁOSŁAWIU DLA KLASY III

We wtorek 16 kwietnia 2024 r. odbył się konkurs wiedzy o historii Miłosławia, który przeprowadziła p. Elżbieta Wleklińska. Został on poprzedzony eliminacjami, w których brali udział wszyscy uczniowie klas III. Ostatecznie do konkursu zakwalifikowało się 19 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą rozwiązując test zawierający 20 pytań. Większość z uczniów prezentowała bardzo wysoki poziom wiedzy i trudno było wyłonić zdecydowanego zwycięzcę.

Ostatecznie finalistami edycji szkolnej dla klas III zostali:

I miejsce (20 poprawnych odpowiedzi): Gabrysia Gdowik klasa IIIa

oraz Kornelia Głuszak z klasy IIIc;

II miejsce (19 poprawnych odpowiedzi): Gabrysia Szymańska i Tymek Jenek oboje z klasy IIIa;

III miejsce (18 poprawnych odpowiedzi): Alicja Walkowiak z klasy IIIa

oraz Tobiasz Borowiak z klasy IIIc.

Wszyscy finaliści zostali zaproszeni przez p. Ewę Mikulską do udziału w konkursie historycznym, organizowanym przez Bibliotekę Publiczną. Dodatkowo wezmą w nim udział: Wojtek Konieczka i Nikodem Orzechowski z klasy IIIc oraz Ola Putko z klasy IIIb.

Trzymamy kciuki i życzymy wszystkim powodzenia!!!