„Efektywna nauka niemieckiego słownictwa z platformą internetową Insta.Ling”


W ramach podniesienia motywacji uczniów, na języku niemieckim wprowadzono od października
2023 roku, w ramach innowacji „Efektywna nauka niemieckiego słownictwa z platformą internetową Insta.Ling”, aplikację do nauki słownictwa.

Uczestniczą w niej chętni uczniowie klas 7-8 . Innowacja ma na celu efektywną naukę niemieckiego słownictwa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych – platformy internetowej i programu „Insta.Ling”. Praca polega na codziennym wykonywaniu kilkuminutowych sekcji językowych podczas pracy w domu. Co miesiąc następuje podsumowanie działań i najlepsi uczniowie otrzymują drobne upominki. 1 lutego 2024r. odbyło się podsumowanie semestru zimowego. Uczniami, którzy okazali się być najbardziej systematycznymi w naszej szkole są: JAGODA BRODOWSKA z klasy VII b i JAKUB KOŚMIDER z klasy VIII a. Oboje nie opuścili żadnego dnia pracy z Insta.Ling. W nagrodę otrzymali dyplomy i prezenty.

GRATULUJEMY I ZACHECAMY DO WSPÓŁNEJ ZABAWY W  SEMESTRZE LETNIM.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak