Dzień Edukacji Narodowej


13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej społeczność szkolna wzięła udział w uroczystym apelu, podczas którego zobaczyliśmy scenki z życia szkoły z perspektywy uczniów i nauczycieli, były życzenia, wspólne odśpiewane „Sto lat” oraz piękne dekoracje. Dziękujemy młodzieży z klas 8c oraz 8d, która pod kierunkiem pań Agnieszki Dobrej i Iwony Klechammer przygotowała ten świetny program artystyczny. Dziękujemy za wspólne przygotowanie dekoracji wspomniałym paniom Agnieszce Dobrej oraz Iwonie Klechammer i wychowawczyniom klas II: paniom Katarzynie Augustyniak, Katarzynie Piłat i Dagmarze Szymorek. Dziękujemy panu Mirosławowi Zimnemu za oprawę muzyczną a także panu Robertowi Wiśniewskiemu za przygotowanie nagłośnienia. Poniżej fotorelacja z tej pięknej uroczystości.

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak