Finały rozgrywek „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

W dniu 27 lutego 2019 roku na boisku Orlik 2012 w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 we Wrześni im. Dzieci Wrzesińskich odbyły się Powiatowe Finały turnieju „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Miłosławską szkołę podstawową reprezentowały zespoły w kategorii Chłopcy  U10 i Chłopcy U12.

W turnieju w kategorii Chłopcy U12 rywalizowało 5 zespołów.

1. SP Miłosław
  2. Szkółka Piłkarska FOX.
  3. SP Pyzdry
  4. SSP 2 Września
  5. SP Bieganowo

Nasi reprezentanci rozegrali 4 mecze i osiągnęli rezultaty:

SP FOX – SP Miłosław

4 – 2  Bramki: Jakub Grzegorczyk, Krystian Jankowiak.

SP Bieganowo – SP Miłosław

0 – 3 Bramki: Oskar Popis x 2, Jakub Grzegorczyk.

SP Pyzdry – SP Miłosław:

0 – 5 Bramki: Oskar Popis x 2, Krystian Jankowiak, Bartosz Kamiński, Adrian Skrzypczak.

SSP 2 Września – SP Miłosław

Klasyfikacja końcowa turnieju

I miejsce: Szkółka Piłkarska FOX

II miejsce: SSP 2 Września

III miejsce: SP Miłosław

IV miejsce: SP Bieganowo

V miejsce: SP Pyzdry

W Finale Wojewódzkim powiat wrzesiński reprezentować będzie Szkółka Piłkarska FOX.

Drużyna SP Miłosław w kategorii Chłopcy U12 grała w następującym składzie:

Amelia Kopp, Jakub Grzegorczyk, Krystian Jankowiak, Bartosz Kamiński, Marcel Kurek, Jakub Lis, Bartosz Matan, Tomasz Matysiak, Oskar Popis, Adrian Skrzypczak.

Sześciu zawodników i zawodniczka Amelia na co dzień reprezentuje Szkółke Piłkarską Football Academy Miłosław i trenuje pod okiem Trenera Radosława Piotrowskiego.

Adrian Skrzypczak reprezentuje klub MLKS „Orlik” trenuje w zespole Trenera Pawła Juszczyka. Natomiast Jakub Grzegorczyk i Oskar Popis trenują w klubie Polonia Środa Wielkopolska.

W turnieju w kategorii Chłopcy U10 rywalizowały 4 zespoły.

1. SP Miłosław
  2. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy
  3. SP Pyzdry
  4. SP Grzybowo

Nasi reprezentanci rozegrali 3 mecze i osiągnęli rezultaty:

SP Grzybowo – SP Miłosław

0 – 8 Bramki: Eryk Popis x 3, Jeremi Klechamer x 2, Marcel Kliszkowiak, Cyprian Orzechowski, Wiktor Cieśliński.

SP Waldemara Przysiudy – SP Miłosław

0 – 1 Bramka: Jeremi Klechamer.

SP Pyzdry – SP Miłosław

1 – 3 Bramki: Cyprian Orzechowski x 2, Eryk Popis.

Bilans bramkowy: + 11

Klasyfikacja końcowa turnieju

I miejsce: SP Miłosław

II miejsce: Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy

III miejsce: SP Pyzdry

IV miejsce: SP Grzybowo.

W Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 11 kwietnia w Kaliszu, powiat wrzesiński reprezentować będzie Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów w Miłosławiu.

Drużyna SP Miłosław w kategorii Chłopcy U10 grała w następującym składzie:

Wiktor Cieśliński, Igor Fórmaniak, Mikołaj Fórmaniak, Jeremi Klechamer, Marcel Kliszkowiak, Cyprian Orzechowski, Eryk Popis, Jan Szymenderski.

Siedmiu zawodników na co dzień reprezentuje Szkółkę Piłkarską Football Academy Miłosław i berze udział w rozgrywkach ligowych KOZPN w kategorii Orlik E2. Trenerem zespoły jest Kornel Karakulski.

Ósmy zawodnik; Eryk Popis jest zawodnikiem Polonia Środa Wielkopolska.

Dziękuję organizatorom za sprawne przeprowadzenie turniejów a zawodnikom i trenerom za sportową postawę.

Zwycięzcom w poszczególnych kategoriach życzę jak najlepszych wyników w Finale Wojewódzkim.

Opiekun zespołów:

Kornel Karakulski