I miejsce Anny Szternel w etapie powiatowym konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie ?”

 

Dnia 27 kwietnia Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny rozstrzygnął etap powiatowy konkursu pod tytułem : „Palić, nie palić – oto jest pytanie ?”. Pierwsze miejsce w tym etapie zajęła Anna Szternel, uczennica klasy VC, której praca zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, wolnego od tytoniu i inhalowania e-papierosami oraz promowanie niepalenia i nieużywania  e-papierosów, szczególnie w środowisku młodzieży. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym przygotowaniu fotografii, promującej zdrowy styl życia.

            Wcześniej zorganizowano etap szkolny, którego koordynatorką była p. Małgorzata Mikołajczak. Wśród pięciu prac, pierwsze miejsce zajęła Anna Szternel, uczennica klasy VC oraz przyznano dwa wyróżnienia chłopcom: Adrianowi Stolarkowi i Wojciechowi Banaszczakowi, również z klasy VC.

            Dziękuję za podjęcie trudu wykonania pracy konkursowej oraz serdecznie gratuluję zwyciężczyni i osobom wyróżnionym, życząc dalszego sukcesu w etapie wojewódzkim konkursu.

                                                          Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak