Igrzyska Młodzieży

W czwartek 19 października w hali sportowej w Bugaju odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów
w Miłosławiu i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orzechowie, rozgrywany
w ramach eliminacji do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Halowej.

Po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu zawodnicy z Miłosławia zwyciężyli 3 – 0.

W środę 25 października w Hali SSP6 odbyły się finały Mistrzostw Powiatu
w Piłce Nożnej Halowej.

Zespoły podzielono na dwie grupy grające systemem „każdy z każdym”

SP Nekla – SSP3 Września – 0:3

W półfinale zespół SSP 3 zmierzył się z zespołem SP Miłosław. Mecz był niezwykle wyrównany i zacięty.
W I połowie bramkę na 1 – 0 dla Miłosławia zdobył Jakub Szafrański. Chwilę później zespół z wrześni wyrównał.
W końcówce drugiej części spotkania pięknym uderzeniem z dystansu popisał się ponownie Jakub Szafrański wyprowadzając zespół z Miłosławia na prowadzenie. Niestety chwila dekoncentracji spowodowała,
że gracze z Wrześni kolejny raz doprowadzili do remisu.

W 5 – minutowej dogrywce emocje również były ogromne. Tym razem to zawodnicy z Wrześni wyszli na prowadzenie i gdy wydawało się, że z całego meczu wyjdą zwycięsko, składną akcje na 30 sekund przed  końcem meczu przeprowadzili gracze z Miłosławia wyrównując stan pojedynku. Autorem bramki był Natan Przybył.

Półfinał:

SSP6-Pyzdry 1:1 dogrywka 0:0, rzuty karne (4:3)

SSP3-Miłosław 2:2 dogrywka 1:1, rzuty karne (3:2)

W meczu o III miejsce piłkarze z Miłosławia nie otrząsnęli się do końca z porażki w półfinale i praktycznie nie stawili żadnego oporu zespołowi z Pyzdr przegrywając wysoko 5 – 0.

Mecz o 3 miejsce SP Pyzdry – SP Miłosław 5:0

Finał: SSP6 Września – SSP3 Września 2:1