Kiermasz dla Wojtusia

Aktualizacja

25 października zakończyliśmy kiermasz słodkości zorganizowany w naszej szkole na rzecz Wojtusia Bogaczyńskiego, który zmaga się z najzłośliwszym guzem mózgu.
Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu, akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. 🥰
Łącznie udało się zebrać 14 262,50zł. 😍
Przyszedł więc czas na podziękowania, które w pierwszej kolejności chcielibyśmy złożyć wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom i innym pracownikom szkoły. Dziękujemy za dostarczone ciasta, przekazane pieniążki, okazaną życzliwość, każdy uśmiech i dobre słowo. Wyrazy wdzięczności należą się również Paniom z obsługi, których pomoc przy organizacji kiermaszu była nieoceniona. Na koniec składamy ogromne podziękowania dla Pani Dyrektor, która nie tylko wyraziła zgodę na przeprowadzenie zbiórki, ale aktywnie uczestniczyła w każdym etapie kiermaszu. ❤️
Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć Wojtka, który musi walczyć nie tylko z nowotworem, ale również z czasem.
🍰🍪🍩🧁🍦🍭🍬
 
——————————————————————————————————————–
21 października

Kiermasz słodkości przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! 😍 Brakuje nam słów, aby wyrazić wdzięczność za ogromne ilości ciasta jakie dotarły do naszej szkoły. 🥰 Z całego serca dziękujemy również wszystkim tym, którzy zdecydowali się na zakup słodkości. ❤️

Udało nam się zebrać 4 564,50zł.

Z racji ogromnego zainteresowania kiermaszem postanowiliśmy powtórzyć akcję już w najbliższy poniedziałek. Do godziny 8:00 będziemy zbierać ciasta w obu budynkach, natomiast od godziny 11:00 zapraszamy do zakupu słodkości.

Kwota potrzebna na leczenie Wojtusia jest ogromna, do 28 października trzeba zebrać 1 500 000zł. To walka nie tylko z nowotworem, ale także z czasem. Jeszcze raz prosimy o wsparcie zbiórki.

Liczymy na Was!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak