Konkurs plastyczny z okazji ŚWIĘTA PATRONA NASZEJ SZKOŁY

,,Miłosław nasza mała Ojczyzna’’

Drodzy Rodzice i kochani uczniowie, przeszło nam żyć, uczyć się i marzyć w tak trudnym dla nas czasie. Jednak karty historii pokazują, że nasza waleczność, wiara w drugiego człowieka i miłość do Ojczyzny pozwoliła nam przetrwać . Potrafimy i chcemy wyrażać swój szacunek dla miejsc szczególnie dla nas ważnych i drogich poprzez uhonorowanie mogił i miejsc pamięci dla poległych tu powstańców.
W naszej szkole wszyscy uczniowie klas I- VIII mieli możliwość wykonania prac plastycznych z okazji Święta Patrona. Uczniowie licznie wzięli udział w konkursie, wykazując się wiedzą historyczną, kreatywnością i pomysłowością. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Gminy Miłosław Hubertowi Gruszczyńskiemu za ufundowanie licznych nagród na nasz konkurs, a także Pani Dyrektor Justynie Trawińskiej za to, że nas wspiera i motywuje do działania. Dziękujemy również wszystkim naszym uczniom, którzy jak zawsze nie zawiedli, a ich determinacja i pasja tworzenia przejawia się w przepięknych pracach plastycznych.

Wyniki konkursu plastycznego:

Klasy I-III

I miejsce
Laura Kosmala II b
Antonina Klimek III c
Kinga Kusiołek II b

II miejsce
Gabriela Gdowik Ia
Emilia Stężycka II c
Alicja Poole III a

III miejsce
Maja Melewska III c
Maja Januchowska III b
Lena Czelusta II c

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Patrycja Nowicka II a, Andrzej Tomczak I b, Tobiasz Borowiak I c , Julia Zabiszak II b

Klasy IV-VIII

I miejsce
Marta Szuba VII a
Kornelia Jackowiak VII a

II miejsce
Kinga Szambelan IV b
Bianka Nawrocka VIII c
Krzysztof Weiher VII a

III miejsce
Mateusz Dolata VII e
Filip Kubiak IV b
Natalia Olejniczak VII b

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Julia Lalka VII a, Julia Walkowiak VII e

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięstwa!!!


Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek 09.05.2022r.
Organizatorzy: Lidia Siwiak, Alicja Konieczka, Ewelina Grajek, Katarzyna Juszczak

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak