Międzynarodowy Dzień Kropki


Jak co roku, już dzisiaj w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. W imieniu Samorządu Szkolnego chcemy poinformować, że uczniowie, którzy w tym dniu są ubrani w kropki będą zwolnieni z niezapowiedzianych form sprawdzania wiedzy. Informacja ta pojawiła się już wcześniej na fanpage naszej szkoły.
Skąd się wziął Międzynarodowy Dzień Kropki? Amerykański pisarz i ilustrator książek da dzieci P. H. Reynolds w 2003r. wydał książkę ,,The Dot”, czyli ,,Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.
Życzymy naszym uczniom takiej samej kreatywności i wiary w siebie. Pamiętajcie, że każdy z Was ma jakiś talent, tylko czasem potrzeba czasu, aby go odkryć.

Poniżej krótka fotorelacja z tego dnia:

Samorząd Uczniowski

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak