Młodzieżowi liderzy

W dniu 22 listopada 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni odbyło się szkolenie dla młodzieżowych liderów zdrowia pod hasłem „ Wiem. Nie biorę. Jestem bezpieczny ! ” Szkolenie z zakresu szkodliwości stosowania substancji psychoaktywnych i nie tylko prowadzili policjanci wspólnie z wrzesińskim Sanepidem. W zajęciach tych uczestniczyli uczniowie klasy VII A – Oliwia Różalska oraz Jakub Szternel. Pani Anna Węclewska z Sanepidu starała się przekazać słuchaczom jak najwięcej informacji na temat szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych ( dopalaczy i narkotyków), a także o tym gdzie można szukać pomocy. Nasi liderzy mogą już być w szkole „ ustami i rękoma policji”, przeprowadzając pogadanki i wspierając pedagogów.

Małgorzata Mikołajczak

No Images found.