III miejsce Martyny w konkursie „Palić, nie palić – oto jest pytanie ?”

 

23 maja 2017 r. zostały wręczone nagrody laureatom Powiatowego Konkursu „ Palić, nie palić – oto jest pytanie ?”. Martyna Goździak uczenica klasy Va wraz z organizatorką etapu szkolnego konkursu Panią Małgorzatą Mikołajczak – nauczycielką przyrody, udały się do Szkoły Podstawowej w Kaczanowie, celem odebrania dyplomu wraz z nagrodami, które wręczyła Pani Anna Węclewska – pracownik Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni.

 

Praca konkursowa Martyny Goździak zajęła trzecie miejsce w powiecie i została zaprezentowana pozostałym uczestnikom spotkania. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

                                                                                                          Małgorzata Mikołajczak

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak