Piżama Party

 

Dnia 01.12. 2017 o godz. 19.00 w świetlicy szkolnej przez jej opiekunów została zorganizowana po raz trzeci Piżama Party, na którą zostało zaproszone 45 dziewcząt z klas III- VI. Impreza trwała do 02.12.2017 do godziny 9:00. Na zaproszenie odpowiedziały 32 osoby.  Wszystkie dziewczęta do tej imprezy przygotowały się od stóp do głów. Każda miała ze sobą zestaw upiększający ich piękne włosy, paznokcie oraz kolorowe piżamy.

Piżama party w swojej ofercie posiadała kolację oraz śniadanie. Dziewczyny korzystały od 19.00  ze świetlicowego salonu fryzjerskiego oraz kosmetyczki. Po zabiegach upiększających odbyła się kolacja a następnie  pokaz mody na niebieskim dywanie .Całą oprawę przygotowań jak i samego pokazu udoskonalała muzyka. Nie zabrakło także zabaw integrujących grupę przeprowadzonych przez wychowawców świetlicy.

Oprócz salonu piękności dziewczyny miała okazję uczestniczyć w nocnym seansie. Repertuar na tę noc wyglądał następująco:

  • Balerina;
  • Barbie i siostry. Wielka przygoda z pieskami;
  • Krudowie;

Następnego dnia odbyły się kolejne zabawy integracyjne na materacach oraz seans pt: Minionki.
Z przeprowadzonego wywiadu wszystkim uczestniczkom podobała się impreza i nie mogą doczekać się kolejnej edycji z czego wychowawcy są niezmiernie zadowoleni .

 

Opiekunowie:

Marta Pietek

Ewelina Grajek

Sonia Pawlak

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak