Plakat pod hasłem „Sto, stówa, setka”

 

Konkurs na plakat pod hasłem „Sto, stówa, setka” przewidziany z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się pod koniec października 2018 r. Organizatorka konkursu zebrała 68 prac.  Ostatecznie komisja konkursowa w składzie: S. Grześkowiak, D. Surdyk i M. Stefaniak wyłoniła zwycięzców. Ustalono, że nagrodzonych zostanie siedem osób- każde miejsce zajęło ex aequo dwoje lub troje uczniów. Dzieci dostały pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe długopisy z logo obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Z dostarczonych prac przygotowano wystawę.

 

Nagrodzeni zostali:

I m. Maja Grzechowiak, Mikołaj Drożdżyński i Mikołaj Jarząb

II m. Mikołaj Polus i Iga Trawińska

III m. Marcin Tomaszewski i Tomasz Winowicz

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

M. Stefaniak

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak